Michael Jackson : THE BEST forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29.08.2010 - MJ TRIBUTE - Celebreting his 52th B Day

2 posters

Go down

29.08.2010 - MJ TRIBUTE - Celebreting his 52th B Day Empty 29.08.2010 - MJ TRIBUTE - Celebreting his 52th B Day

Писане  natalie_portman1 Вто Юли 27, 2010 6:20 pm

И тази година, и всяка следваща, ще отбележим датата, на която на бял свят се е появил Майкъл.
Партито за Майкъл е на 28ми вечерта, в тематично украсения клуб (за което ще се погрижим аз и susesi - Джулия)
Ще е на 28ми вечерта срещу 29ти (защото 29ти е неделя, а никоя дискотека не работи неделя вечер)
Самия трибют ще е на 29ти ранния обяд пред НДК.
Танците, които ще се танцуват като флаш-моб ще са Thriller от оригиналния видео клип на Майкъл (не от видео уроци или имитатори!) и урока за танца The Drill (ето линк към урока: https://www.youtube.com/watch?v=9awyYESUm78 )
Уредили сме озвучителна техника, със съдействието на БГ РАДИО.
Списания "БЛЯСЪК", "Ролинг Стоун" и още няколко медии ще отразят събитието.
След това тръгва шествие с постерите и с винила в естествен ръст на Майкъл (за които пак аз ще се погрижа) към мемориала пред Народния Театър, където ще го облепим, и ще поставим копието на звездата на Майкъл от Алеята на Славата в Холивуд. (Файловете за звездата са готови, остава само да пуснем поръчката)

За всички, които питаха за постерите:
Дискотеката ще бъте украсена с постери на Майкъл в почти естествен ръст.
УКрасата се поема от феновете - тоест,всеки, който иска, си поръчва такъв постер, с избрана за него снимка. Този постер бива укачен с останалите в клуба за украса, а след партито, фена, който си го е платил, си го взима.
Постерите ще бъдат изпечатани с данните на купувача в долния ъгъл - имена и ник по желание, за да не станат грешки.
Точна цена на постерите ще ви дам когато нашата susesi говори с управителя на FAITH където ще е партито. Когато той и даде точните размери на колоните, на които ще бъдат поставяни, аз ще поискам оферта за цена от печатницата, с която сме работили покрай всички събития на Майкъл (тъй като редовни клиенти и фенклуб, ползваме отстъпка) и ще ви я обявя тук.
Ако ви устройва, ще поръчваме.
Изискванията за снимките за такъв вид плакат са следните - снимката трябва да е много голяма, и максимално ясна!
Резолюцията и трябва да е възможно най-добрата.
Ако не моцете да си намерите такава, в краен случай мога да ви направя плакат от колаж с много Майкълски снимки.
Искам също да ви кажа, че ще събираме пари за цветя, и за 52-та големи балона - защото Майкъл щеше да стане на 52.
Цветята ще ги купуваме от цветната борса - от там миналата година успяхме за никакви пари да купим 500 рози.
Всякаква помощ е добре дошла.
Ще се правят тениски - идеята е голяма маса хора да сме облечени еднакво, както на 25ти юни.
В момента работя по идеята за щампата, и при първа възможност ще ви я кача, и ще ви насоча към най-добрата възможна оферта за изготвяне на тениска.


Моля, който има желание за постер, тениска, или има желание да помогне финансово на събитието (без значение на сумата - миналата година даренията ни бяха в размери 3-20лв, но много хора се отзоваха) да ми пише на имейл natalie_portman1@abv.bg
Тези, които дарят пари, ще имат право да пуснат един от тези 52 големи балона, както и на букет цветя от тези, които ще сме купили със събраните пари.
Моля, да ми се пише на имейла, защото съм от организаторите на събитието, и пускам това съобщение във всички форуми и групи, за които се сещам, и нямам възможността да наглеждам всяка една от тях често.
На имейла ще отговоря на всички въпроси.
Моля, разпространете и Вие това съобщение до всички фенклубове, групи и фенове, които познавате из България.
Нека се съберем много фенове, и да покажем на света, че Майкъл е вече с цяла една година по-обичан от преди!
Keep Michaeling!

natalie_portman1
Baby Michael
Baby Michael

Posts : 1
Join date : 27.07.2010

Върнете се в началото Go down

29.08.2010 - MJ TRIBUTE - Celebreting his 52th B Day Empty Re: 29.08.2010 - MJ TRIBUTE - Celebreting his 52th B Day

Писане  susesi Сря Юли 28, 2010 4:37 am

tai taka da vi kajem s nat 4e infoto 6te ima malko promeni za koito 6te badete osvedomeni afro

susesi
Baby Michael
Baby Michael

Posts : 1
Join date : 28.07.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите